Diş Sağlığı Röportajları

Medikaltürk Dergisi

Diş Home Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nin Medikaltürk Dergisi’nde yer alan röportajları ve diş hekimi makaleleri.

Dijital ağız ve diş sağlığı platformu Diş Home, her biri alanında öncü diş hekimleri, dikkat çeken tedavi yöntemleri ve her daim gelişen klinik yapısıyla Medikaltürk Dergisi’nde yer aldı.

En son teknoloji tedavileri, Diş Home hakkında çıkan haberleri Medikaltürk dergisinde yayımlanan yazılarımızdan takip edebilirsiniz.

Güncellenmektedir

Aktüel Dergisi

Diş Home Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği’nin Aktüel Dergisi’nde yer alan röportajlarına göz atın, diş hekimlerinden ağız sağlığı önerileri alın.

Dijital ağız ve diş sağlığı platformu Diş Home, her biri alanında öncü diş hekimleri, yeni tedavi yöntemleri ve her daim gelişen klinik yapısıyla Aktüel Dergisi’nde yer aldı.

En son teknoloji tedavileri, Diş Home hakkında çıkan haberleri Aktüel dergisinde yayımlanan yazılarımızdan takip edebilirsiniz.

Güncellenmektedir
Diş Sağlığı Dergi
Sağlık Dergileri

Health & Fitness Dergisi

Health & Fitness Dergisi’nde yayımlanan röportajlarımızı okuyun, ağız ve diş sağlığı hakkında uzman hekimlerimizden bilgi alın.

Dijital ağız ve diş sağlığı platformu Diş Home, her biri alanında öncü diş hekimleri, yeni tedavi yöntemleri ve Türkiye’deki en iyi girişimlerden biri olmasıyla Health & Fitness Dergisi’nde yer aldı.

En son teknoloji tedavileri, Diş Home hakkında çıkan haberleri Health & Fitness dergisinde yayımlanan yazılarımızdan takip edebilirsiniz.

Güncellenmektedir

Psikolojim Dergisi

Diş Home Ağız ve Diş Sağlığı kliniğimiz hakkında Psikolojim Dergisi’nde çıkan haberlerimizi ve röportajlarımızı inceleyin.

Türkiye’nin Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği Diş Home, her biri alanında öncü diş hekimleri, yeni tedavi yöntemleri ve her daim gelişen teknolojisi ile Psikolojim Dergisi’nde yer aldı.

Son teknoloji tedavileri, Diş Home hakkında çıkan haberleri Psikolojim dergisinde yayımlanan yazılarımızdan takip edebilirsiniz.

Güncellenmektedir
Dergi Röportajları
Diş Home Dergi Röportajları

Life Dergisi

Psikolojim Dergisi, Diş Home Ağız ve Diş Sağlığı Kliniğimiz ile röportaj yaptı! İncelemek için yazılara göz atın…

Dijital ağız ve diş sağlığı platformu Diş Home, her biri alanında öncü diş hekimleri, yeni tedavi yöntemleri ve her daim gelişen klinik yapısıyla Life Dergisi’nde yer aldı.

Son teknoloji tedavileri, Diş Home hakkında çıkan haberleri Life dergisinde yayımlanan yazılarımızdan takip edebilirsiniz.

Güncellenmektedir