Diş Eti Hastalıkları Tedavisi

Diş eti hastalıklarına karşı ileri teknolojik ve etkin tedavi yöntemleriyle ağız sağlığınızı yeniden kazanın, daha mutlu gülün!

Sadece gözle görülen değil, kemik dokularını da etkileyen diş eti iltihaplarında diş kayıplarını ve diş eti çekilmelerini engellemek için en kesin çözüm diş eti hastalıkları tedavisi! Kaybettiğiniz diş fonksiyonlarınıza ve diş yapınıza yeniden kavuşacaksınız!

Dişleriniz ve diş etleriniz zararlı dokulardan arınsın ve sağlıklı olsun istiyorsanız periodontoloji tedavisi ile tanışmanın tam sırası!

Yapılan araştırmalara göre Türkiye’de 20–40 yaş aralığında her 3 kişiden 1’i diş hassasiyetine sahip. Bunun nedeni ise doğru diş temizliği ve bakımı yapmamak! İleri yaşlarda ise bu oran daha fazla!

Kanayan Diş Etleri Sağlığınızı Bozuyor!

Diş Eti İltihabı Nedenleri

Diş Eti İltihapları

Diş eti iltihapları tedavisinde geliştirilmiş yöntemlerle sağlıksız diş eti görünümünden kurtulun, dişlerinizi kaybetmeyin.

Ağız kokusu, kırmızı ve şiş diş etleri, tat bozuklukları ya da sallanan dişleriniz sizi korkutuyor mu? Cevabınız evetse yapmanız gereken size en yakın periodontoloji uzmanını bulmak ve geç olmadan tedaviye başlamak. Unutmayın, güzel bir gülüş, güçlü bir imaj demektir.

Alanında uzman diş hekimleriyle birlikte sağlıklı ve güçlü diş etlerine kavuşmak artık çok kolay! Mutlu bir gülüşün anahtarı doğru tedavi!

Diş Eti İltihapları Nedir?

Diş Taşı Temizliği

Dişlerin düzenli temizlenmemesi ile oluşan, çürüklerin ve diş eti iltihaplarının sorumlusu diş taşlarına veda edin!

Ağız ve diş sağlığını düşünen herkesin düzenli olarak yaptırması gereken diş taşı temizliği sayesinde ağız kokusu, kemik iltihapları, diş çekilmeleri ve çürükleri, ağız içi yaralar ve estetik görünüm şikayetlerinizden kısa sürede kurtulabilirsiniz.

Geliştirilmiş son teknoloji tedavi yöntemleri ve periodontoloji hekimi kontrolünde yapılacak diş taşı temizliği ile aynalara daha mutlu bakacaksınız!

Diş Taşı Temizliği Nedir?
Diş Taşı Temizliği Nasıl Yapılır?
Diş Eti Estetiği Neden Yapılır?

Diş Eti Estetiği (Pembe Estetik)

Pembe estetik sayesinde diş etlerinizin aşırı görünümünden kurtulacak, özgürce gülümseyebileceksiniz!

Gülerken ya da konuşurken fazlaca gözüken diş etlerinizin sosyal ve mesleki hayatınızı etkilemesine izin vermeyin. Konforlu ve güvenli diş eti estetiği ile pratik ve ayrıcalıklı çözüm alın. Estetik görünüm kaygılarınızı ortadan kaldırırken sağlıklı diş yapısına sahip olun.

Daha özgür gülmenizi sağlayacak, ağız sağlığınızı da geri kazandıracak diş eti tedavisi için hemen hekiminize ulaşın!

Diş Eti Estetiği Nedir?

Diş Eti Çekilmesi

Diş eti iltihapları ve diş taşlarının neden olduğu diş et çekilmesi sorunundan etkili tedavi yöntemleriyle kısa sürede kurtulun!

Tedavi edilmediği taktirde bağışıklık sistemini zayıflatan ve enfeksiyonla mücadeleyi zorlaştıran diş eti çekilmelerinin mutlaka tedavi edilmesi gerek! Diş kayıplarının önüne geçecek ve hassasiyeti ortadan kaldıracak diş eti hastalıkları tedavisi sayesinde güvenle gülümseyeceksiniz.

Dişlerinizi eski sağlıklı görünümüne kavuşturacak, kanama ve iltihap şikayetlerinizi ortadan kaldıracak tedaviler için hemen hekiminize ulaşın!

Diş Eti Çekilmesi Nedir?
Diş Eti Çekilmesini Önlemenin Yolları
Bruksizm ve Stres İlişkisi

Bruksizm

Diş gıcırdatma sorununuza stres terapisi, ilaç uygulamaları, kaplama ve dolguların yenilenmesi ile güvenilir çözüm!

Diş yüzeyinde aşınma ve kırılmaları engelleyecek, diş hassasiyeti ve kayıplarının önüne geçecek, diş eti hastalıklarından kurtulmanızı sağlayacak bruksizm tedavisi ile hayata daha mutlu bakacaksınız. Uluslararası yöntemler ve periodontoloji uzmanlarımız sayesinde güvenle güleceksiniz.

Stresi, sağlıksız alışkanlıklarınızı bir kenara bırakın. Diş sağlığınızı düşünüyorsanız erken tanı ve tedavinin önemine inanın!

Bruksizm Nedir?

Ağız Kokusu

Ağız kokusu yüzünden psikososyal stres ve özgüven problemleriniz mi var? Doğru tedavi sayesinde bu sorundan kurtulabilirsiniz!

Diş ve ağız hijyeninizi yeniden kazanmanızı sağlayacak, diş çürüklerinin ve hastalıklarının erken teşhisine imkan verecek, sosyal ve mesleki hayatınızdaki sorunları ortadan kaldıracak ağız kokusu tedavisi ile artık gülmekten çekinmeyeceksiniz!

Uluslararası diş eti hastalığı tedaviler, uzman diş hekimlerimiz ve size özel yaklaşımlarla sağlığınıza kavuşacaksınız. Hemen kliniğimize uğrayın!

Ağız Kokusu Nedir?
Ağız Kokusunu Gidermenin Yolları

Gülüşünüzü Beğenmiyor Musunuz?

Diş estetiği sayesinde estetik kaygılarınıza son verin!

Diş Eti Hastalıkları Tedavi Yöntemleri

Sağlıklı bir diş eti için yeni nesil tedavi yöntemleri, uzman periodontoloji hekimleri öncülüğünde güvenilir çözümler, hızlı ve sorunsuz diş eti tedavisi! Güvenilir uygulamalarla birlikte gülüşleriniz artık güven altında!
Küretaj

Küretaj Uygulaması

Küretaj uygulamaları, diş eti hastalıkları için hızlı tanı ve tedavi yöntemlerinden olan küretaj uygulamasının nasıl yapıldığı.

Devamını Oku
Flap Operasyonu

Flap Operasyonu

Flap operasyonu, diş enfeksiyonlarına diş eti dokusunun kaldırılması ile tedavi, elde edilen sonuçların başarısı.

Devamını Oku
Greft Uygulaması

Greft Uygulaması

Greft uygulaması, kemik grefti nasıl uygulanır ve nelere dikkat edilir, implant öncesinde diş grefti yapılmasının yararları.

Devamını Oku

Diş Sağlığın Yerinde Mi? Testi Çöz, Hemen Öğren

Diş Eti Hastalıkları Tedavisiyle Sizi Neler Bekliyor?

Periodontoloji alanında uzman, her yaşa uygun güncel ve modern tedavi yöntemlerini uygulayarak sorununuza özel çözümler üreten diş hekimleri sayesinde hayal ettiğiniz gülümseme çok yakınınızda!
 • Hızlı Randevu

  Ağız ve diş sağlığınızla ilgili sorunlarınız için online, whatsapp ve telefon yoluyla randevu imkanı.

 • Teşhis

  Alanında deneyimli diş hekimleri ve ileri teknolojik yöntemlerle sorunun hızlı tespiti.

 • Tedavi

  Modern yöntemler ve kişiye özel uygulamalarla pratik ve güvenilir tedavi imkanları.

 • Kontrol

  Tedavinin etkinliğini ve kalıcılığını arttıracak düzenli diş hekimi kontrolleri.

 • Tamamlayıcı Uygulamalar

  Tedavi sonrası estetik diş hekimliği uygulamalarıyla size özel gülüş tasarımları.

 • Online Destek

  Her türlü sorularınız için tedavi öncesi ve sonrası 7/24 online danışmanlık.

 • Hızlı Randevu

  Ağız ve diş sağlığı sorunlarınız için online, whatsapp ve telefon yoluyla randevu imkanı.

 • Teşhis

  Alanında deneyimli diş hekimleri ve ileri teknolojik yöntemlerle sorunun hızlı tespiti.

 • Tedavi

  Modern yöntemler ve kişiye özel uygulamalarla pratik ve güvenilir tedavi imkanları.

 • Kontrol

  Tedavinin etkinliğini ve kalıcılığını arttıracak düzenli diş hekimi kontrolleri.

 • Tamamlayıcı Uygulamalar

  Tedavi sonrası estetik diş hekimliği uygulamalarıyla size özel gülüş tasarımları.

 • Online Destek

  Her türlü sorularınız için tedavi öncesi ve sonrası 7/24 online danışmanlık.

Diş Eti Hastalıkları Tedavisi İle Dişlerin Güven Altında!

Diş etlerinizin görünümünden rahatsız mısınız? Ağız kokusu sorununuz tüm sosyal yaşamınızı etkiliyor mu? Diş eti tedavileri sayesinde bu problemlerden hemen kurtulacak, gülüşünüzü geri kazanacaksınız!

Randevunuzu Planlayın

Ağız ve diş sağlığınızla ilgili tüm sorunlarınız için randevunuzu asistanlarımızla planlayın.

Doktorunuza Danışın

Diş tedavileri hakkında detaylı bilgi alın ve uygulama fiyatlarını diş hekiminize sorun.

Geleceğe Gülümseyin

Doğru teşhis ve tedavi ile estetik kaygılarınız son bulsun, özgürce gülümseyin.

Biliyor Musunuz?

Kurumsal firmalarda çalışanların %40’ının en büyük korkusu görünüşlerinin beğenilmemesi. Estetik bir gülümseme ile bu korku tarihe karışıyor!

İlham Al, Harekete Geç!

 • Dişlerinin Görünümünden Mutsuz Musun?

  Sararmış dişler, kanayan diş etleri, ağız kokusu artık kabusun mu olmaya başladı?

 • Sana Özel Yöntemlerle Sağlığına Kavuş!

  Diş Eti Hastalıkları uygulamaları sayesinde hayalindeki sağlıklı dişlere kavuşabilirsin.

 • Özgürce Gülümse!

  Bembeyaz dişlerin ve sağlıklı diş etlerin ile özgürce gülmekten artık utanma!

Sıkça Sorulan Sorular

Diş Eti Hastalıkları fiyatları nelerdir?

Diş Eti Hastalıkları fiyatları; diş eti iltihapları, diş taşı temizliği, diş eti çekilmesi, diş estetiği, bruksizm ve ağız kokusu uygulamalarından hangisinin tercih edileceğine, uygulamanın yapılacağı kişinin yaşına, diş etleri için farklı tedavilerin gerekli olup olmadığına, Diş Eti Hastalıkları tedavilerinin sürekliliğine ve süresine göre belirlenmektedir. Her diş hekimi için hastanın genel ağız sağlığı durumuna göre Diş Eti Hastalıkları fiyatlarını belirlediğini söylemek mümkündür. Detaylı bilgi almak için diş doktorunuzu aramanız faydalı olacaktır.

Hangi şehirlerde hizmet veriyorsunuz?

Diş Home Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği olarak başta İstanbul olmak üzere; Ankara, İzmir, Eskişehir, Antalya, Konya, Adana, İzmit, Bursa, Diyarbakır, Samsun, Aydın, Manisa, Yalova, Denizli illeri ile birlikte Türkiye’nin 81 ilinden ve İngiltere, Almanya, Fransa, İtalya, Yunanistan, Rusya, Polonya, Bulgaristan, Romanya, Suudi Arabistan, İran, Katar, Mısır, Irak, Tunus, Ürdün gibi ülkelerden gelen hastalarımıza diş sağlığı sorunlarından kurtulmaları ve hayal ettikleri gülümsemeye kavuşmaları için hizmet veriyoruz.

Diş Eti Hastalıkları hekimlerinden nasıl randevu alırım?

Diş Eti Hastalıkları uygulamalarını yapan hekimlerimizden randevu almak için diş hekimleri sayfamıza gelerek diş doktorunun sayfasına ulaşın. Ardından iletişim bilgilerinden telefon, whatsapp, mail gibi seçeneklerden dilediğinizi kullanarak randevu ve fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Diş Eti Hastalıkları uygulamaları kalıcı mıdır?

Diş Eti Hastalıkları uygulamaları alanında uzman diş hekimleri tarafından güncel ekipmanlar ve teknolojiler kullanılarak yapılmaktadır. Periodontoloji uzmanınızın belirteceği bakım ve temizlik kriterlerine uymadığınız taktirde tedavi sonrası tüm sonuçlar sizin sorumluluğunuz altındadır.

Online Testler

Diş Hassasiyeti Testi

Kredi Kartıyla Ödeme İmkânı

Tedavi ve hizmetlerde kredi kartıyla ödeme ve taksit avantajları.

Randevu Telafi Avantajı

Kaçırılan randevunun belirlenen gün ve saatte telafisi.

Uzman Kadro

Her biri alanında uzmanlaşmış, profesyonel diş hekimleri.
null
null

Sağlık Turizmi

Yurt içi ve yurt dışı hastalarımız için diş tedavi hizmetleri.

Merkezi Lokasyon

Şehrin merkezinde, kolay ulaşım çözümlerinin kesiştiği klinik konumu.

Diş Eti Hastalıkları Tedavi Fiyatları

Diş Tedavi Ücretleri

Diş eti hastalığı tedavi fiyatları; kişiye özel olarak belirlenmektedir. Diş taşı temizliği, diş eti çekilmesi, diş eti estetiği, bruksizm, ağız kokusu uygulamalarından hangisinin tercih edileceğine, kişinin yaşına, farklı tedavilerin gerekli olup olmadığına göre ücretlendirme yapılmaktadır.

Diş Hekiminden Fiyat Al