Diş Hekimlerimiz

Her biri alanında uzman, kişiye ve soruna özel tedavi uygulamalarıyla fark yaratan, mesleğine katkı sağlayan ve kendini daima geliştiren, Türkiye’nin ağız ve diş sağlığı kliniği Diş Home hekimlerini yakından tanıyın…

Diş sağlığınız yerinde mi? Hemen öğrenin!

İstanbul Avrupa Diş Hekimi
İstanbul Avrupa Diş Doktoru
İstanbul Avrupa Diş Kliniği
İstanbul Avrupa Diş Polikliniği
İstanbul Avrupa Dişçi
İstanbul Avrupa Dental Klinik

Diş Home Diş Hekimleri – Ortodonti Uzmanları, Cerrahlar ve Doktorlar

Alanlarında uzman, hastaları tarafından tavsiye edilen diş hekimleri, ortodonti uzmanları ve çene cerrahlarımızı yakından tanıyın, ağız ve diş sağlığınızla ilgili uzmanından bilgi alın…

Alanında uzman diş doktorları, ortodontistler ve cerrahlar, son teknolojiye uygun ve ihtiyacınıza yönelik planlanan tedavi yöntemleriyle hayal ettiğiniz gülümsemeye dilediğiniz zaman kavuşabilirsiniz.

Daha estetik ve sağlıklı dişler artık hayal değil! Siz de gülüşünüzle fark yaratabilir, özgüveninizi yeniden kazanabilirsiniz.

0
Yurt İçi ve Dışı Şehir
0
Diş Hekimi
0
Uzmanlık Alanı
0
Mutlu Hasta
İstanbul Avrupa Diş Hekimi Tavsiye

Değişime Hazır Mısın?

Gülüşünden memnun değilsen ve yeni bir gülüş istiyorsan Diş Home diş hekimlerimiz ile birlikte değişimin tam zamanı.

Alanında uzman Diş Home diş hekimleri ve son teknoloji tedavi yöntemleriyle değişime hazırsan başlamak için geç kalma. Kararını ver, tedavini ol ve sağlıklı bir gülümsemeyle mutlu bir hayatın keyfini doyasıya çıkarmaya başla.

Diş Home Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği diş hekimleri ile bir an önce değişim yolculuğun için ilk adımı at ve hayatına kaldığın yerden mutlu ve sağlıklı bir şekilde devam et.

Estetik Diş Hekimliği

Diş Hekiminle Tanış!

Gülüşünden memnun değil misin? Kendine olan güvenini kaybettin ve istediğin gibi bir imaja sahip olamıyor musun?

Alanlarında uzman Diş Home Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği diş hekimleri ve fark yaratan tedavi seçenekleri sana bir telefon kadar yakın. Türkiye’den ve dünyanın her şehrinden hastalarına hizmet veren hekimlerimizle büyük değişim için ilk adımı at.

Canını sıkan, moralini bozan ağız ve diş sorunlarından bir an önce kurtulmak için Diş Home diş kliniği randevunu hemen al.

Diş Hekiminle Tanış
İstanbul Avrupa En İyi Diş Hekimi
İstanbul Avrupa En İyi Diş Kliniği

Tedavini Ol, Sağlıklı Gülümse!

Sağlıklı gülümsemeyi ertelemek, karar vermek için beklemek yok. Hemen tedavi ol ve hayatın güzelleşsin.

Diş Home diş hekimleri ortodonti, estetik diş hekimliği, implant, ağız-diş-çene cerrahisi, çocuk diş hekimliği, diş hastalıkları, kanal tedavisi, dolgu, diş protezi ve dental SPA alanlarında ihtiyacın olan tedaviyi senin için sunuyor!

Diş Home, diş polikliniği ile tedavilerini son teknolojik ekipmanlarla ol, sağlıkla parlayan dişlerinle hayal ettiğin ışıldayan gülümsemeye kavuş.

Diş Tedavileri

Sıkça Sorulan Sorular

Nasıl randevu alırım?

Türkiye’nin ağız ve diş sağlığı kliniği www.dishome.com.tr ‘de sorununuza en uygun çözümü bulmak ve tedavi olmak oldukça kolay. Diş hekimlerimize telefon, whatsapp, e-mail ve diğer iletişim kanalları aracılığıyla hızlıca ulaşabilir, sorununuzu anlatabilir, gerekli teşhis ve tanı işlemlerinden sonra diş hekiminizin uygun gördüğü tedaviyle arzu ettiğiniz gülümsemeye hemen kavuşabilirsiniz.

Hangi şehirlerde hizmet veriyorsunuz?

Diş Home Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği olarak başta İstanbul olmak üzere; Ankara, İzmir, Eskişehir, Antalya, Konya, Adana, İzmit, Bursa, Diyarbakır, Samsun, Aydın, Manisa, Yalova, Denizli illeri ile birlikte Türkiye’nin 81 ilinden ve İngiltere, Almanya, Fransa, İtalya, Yunanistan, Rusya, Polonya, Bulgaristan, Romanya, Suudi Arabistan, İran, Katar, Mısır, Irak, Tunus, Ürdün gibi ülkelerden gelen hastalarımıza en iyi çözümü bulmaları ve hayal ettikleri gülümsemelere kavuşmaları için hizmet veriyoruz.

Diş hekimi ücretleri nelerdir?

Ağız ve diş tedavi ücretleri hastaların sorunlarına yönelik olarak uygulanan yöntemlere ve verilen hizmetlere göre farklılık göstermektedir. Hastanın sorunuyla ilgili diş hekiminin yapacağı teşhis ve tanı neticesinde en uygun tedavi seçeneği belirlenecek ve buna göre ücretlendirme yapılacaktır. Sorununuza uygun tedaviler hakkında bilgi almak için diş hekimlerimize ulaşabilir, tedavi ücretleriyle ilgili gerekli bilgileri alabilirsiniz.

Hangi alanlarda diş tedavisi hizmeti veriyorsunuz?

Çocuk, yetişkin, önleyici ve düzeltici ortodonti tedavileri, gülüş tasarımı, lamina, porselen ve zirkonyum kaplamalar, diş beyazlatma, diş kristali, bonding estetik uygulamalar, implant, kanal tedavisi, dolgu, protez, çocuk diş hekimliği ve dental SPA gibi 48 uzmanlık alanında diş tedavi hizmetleri uzman diş hekimleri tarafından verilmektedir.

Online Testler

Diş Hassasiyeti Testi