Bembeyaz Dişlerle Hayata Daha Mutlu Bakın!

Gülüşünüzden mutlu değilseniz, sağlıklı ve ışıl ışıl dişlere sahip olmak istiyorsanız estetik diş hekimliği tedavileriyle tanışmanın tam zamanı.

Dişlerinizde oluşan problemler sağlığınızı olduğu kadar sosyal hayatınızı da etkilemekte, estetik olmayan dişler özgüveninizi kaybetmenize neden olmaktadır. Üzülmeyin, kişisel ihtiyaçlarınız göz önünde bulundurularak planlanan estetik diş hekimliği uygulamalarıyla hayal ettiğiniz sağlıklı gülümsemeye ulaşabilirsiniz!

Güzel bir gülüş kazanmak için diş hekiminizi geç kalmadan bulun, kendine güvenen, dikkat çeken ve fark edilen gülümsemenizle hayatınızı renklendirin.

Dişler; sigara, çay, kahve kullanımı, yaşın ilerlemesi, kanal tedavisi, gelişim çağında alınan antibiyotikler, çeşitli sistemik rahatsızlıklar ve yanlış bakım nedeniyle renklerini kaybedebilir.

Sararmış Dişler Gülüşünüzü Mü Engelliyor?

Gülüş Tasarımı

Gülüş Tasarımı

Estetik kaygılarınız nedeniyle özgürce gülemiyor musunuz? Sorununuz için en doğru çözüm Gülüş Tasarımı!

Gülüş tasarımı uygulamasında kişinin yüz hatlarına, dudak kalınlığına, cinsiyetine ve ten rengine göre değerlendirme yapılarak en uygun gülümseme tasarlanır. Sosyal ve iş hayatınız düşünülerek yaratılan gülüşünüzle çekici ve entelektüel bir görünüm yakalarsınız.

Size özel olarak tasarlanan gülümsemenizle özgüveninizi geri kazanın, iş ve sosyal hayatınızda ilgi çeken ve fark edilen biri olun.

Gülüş Tasarımı Nedir?

Full Porselenler

Yaşla birlikte dişlerde meydana gelen aşınmalar ve renk değişimleri hem sağlık hem de estetik problemlere neden olur!

Diğer kaplamalara göre daha parlak ve dikkat çekici oldukları için tercih edilen full porselen kaplamalar, aşınma ve renk değişikliği sorunu olan dişlere bambaşka bir görünüm kazandırıyor. Diş eti sağlığını da koruyarak olası problemlerin önüne geçiyor.

Dişlerinin şeklinden, görüntüsünden ve dayanıklılığından memnun olmayan herkes full porselen uygulamasıyla hemen tanışmalı!

Full Porselenler Nedir?
Full Porselen Diş
Zirkonyum Kaplama Ömrü

Zirkonyum Kaplama

Dişlere eski görünümünü kazandıran zirkonyum kaplamalar sayesinde aşınmış ve rengi değişmiş dişler sorun olmaktan çıkıyor.

Zirkonyum esaslı porselenler normal metalden daha dayanıklı olmaları, hastanın ağzında doğal ve estetik bir görünüm yaratmaları ile kişinin yaşam kalitesini arttırmakta, kişiye ideal bir gülüş kazandırmaktadır.

Dişlerinizde doğal ve dikkat çekici bir görünüm elde etmek ve güvenle gülümsemek istiyorsanız zirkonyum kaplama uygulaması tam size göre.

Zirkonyum Kaplama Nedir?

Lamina Porselen Kaplama

Doğallığı ve estetiği bir arada istiyorsanız, gülüşünüzle fark yaratacağınız porselen kapmalar ile tanışmanın tam sırası!

Genel olarak ön dişlerde uygulanan, farklı renk ve formlarda hazırlanarak diş yüzeylerine yapıştırılan lamina porselen kaplamalar, ince yapılarına rağmen oldukça sağlamdır ve ışık geçirgenlikleri sayesinde tamamen gerçek bir görünüm sağlamaktadır.

Dişlerinizin doğal yapısını bozmadan hayalinizdeki görüntüyü yakalamak ve özgüveninizi geri kazanmak istiyorsanız estetik diş hekiminize hemen ulaşın.

Lamina Porselen Kaplama Nedir?
Lamina Kaplama Nasıl Yapılır?
Estetik Dolgu Mu? Siyah Dolgu Mu?

Estetik Dolgu

Dişlerinizin sağlıklı görüntüsünü ve fonksiyonunu kaybettiğini düşünüyorsanız estetik dolgularla tanışmanın zamanı geldi!

Estetik dolgu; dişlerde bulunan eksiklik, hasar ve çürüklerin neden olduğu problemler için dişlerin doğal rengindeki dolguların özel bir ışık tekniğiyle dişe yapıştırılması uygulamasıdır. Esnek ve şekillendirilebilir olması ayrıca tek seansta tamamlanması ile en çok tercih edilen dolgulardır.

Dişlerinizin kaybettiği sağlığına kavuşması ve estetik kaygılarınızın son bulması için yeni dolgu teknolojisinin konforundan yararlanın!

Estetik Dolgu Nedir?

Diş Kristali

Dişleriniz parlasın, gülüşünüz fark edilsin ve imajınız tamamlansın istiyorsanız diş kristali uygulaması aradığınız şey olabilir.

Diş kristali uygulaması, daha estetik ve parlak bir görüntü için dişlerin yüzeyine yapay kristal taş ya da pırlanta yapıştırılması işlemidir. Herhangi bir yaş sınırlaması olmadan herkese uygulanabilen bu yöntem gülüşüne ışıltı katmak isteyenler için estetik bir seçenektir.

Dikkat çekici ve farklı bir görüntüye sahip olmak, gülüşünüzle ışıltı saçmak istiyorsanız dişleriniz için bu sıra dışı dokunuşu kesinlikle denemelisiniz.

Diş Kristali Nedir?
Diş Kristali Nasıl Çıkarılır?
Diş Beyazlatma Nasıl Yapılır?

Diş Beyazlatma

Dişlerinin renginden hoşnut olmayan ve ışıl ışıl bir gülümseme hayal edenler için diş beyazlatma uygulamaları!

Çeşitli nedenlerle renk değiştirmiş dişleri beyazlatmak ve kişiye özel renk tonuna ulaşmak için kullanılan diş beyazlatma tedavisi; ev tipi, ofis tipi, tek diş beyazlatma ve kombine beyazlatma gibi farklı teknikleriyle ihtiyacınıza göre uygulanabilmektedir.

Dişlerinizi eski sağlıklı görünümüne kavuşturan, aynalarla barışmanızı sağlayan diş beyazlatma tedavisi için hemen hekiminize ulaşın!

Diş Beyazlatma Nedir?

Tam Seramik Kuron Kaplama

Klasik diş kaplama tekniklerinin yapaylığından kurtulmak istiyorsanız tam seramik kuron kaplamalarla tanışın!

Tam seramik kaplamalar, alt yapısında güçlendirilmiş porselen bulunan ya da tamamıyla blok olarak güçlendirilmiş porselenden yapılan estetik açıdan en gelişmiş ve ön dişlerin restorasyonu için tercih edilen uygulamalardandır.

Dişleriniz güçlü, parlak, doğal ve estetik bir görüntüde olsun istiyorsanız vakit kaybetmeden estetik diş hekimi ile görüşün ve tedavinize başlayın.

Tam Seramik Kuron Kaplama Nedir?
Tam Seramik Kaplamalar Nasıl Yapılır?
Bonding Nasıl Yapılır?

Bonding Uygulaması

Diş kırıkları, çentikleri ya da renk değişiklikleriyle ilgili tüm endişelerinize son verecek yeni nesil tedavi yöntemi bonding!

Bonding uygulaması, kompozit malzeme kullanılarak dişlerin onarılması ve boyutlarının değiştirilmesi işlemidir. Bu uygulamayla dişlerinizin lekelenmeye karşı dayanıklılığı da artıyor. Anesteziye gerek kalmadan acısız ve ağrısız bir şekilde dişlerinizin ışıldamasını sağlanıyor.

Problemli dişleriniz kısa sürede ve güvenli bir şekilde tedavi edilsin size de hayatınıza kaldığınız yerden devam etmek kalsın.

Bonding Uygulaması Nedir?

Işıldayan bir gülümsemeniz olsun ister misiniz?

Size özel Diş Kristali uygulamasını deneyin!

Estetik Diş Hekimliği Tedavi Yöntemleri

Estetik diş hekimliği tedavilerinde kullanılan son teknoloji yöntemlerle size özel, fark edilen ve ışıldayan sağlıklı gülüşlere kavuşabilirsiniz! Sosyal ve mesleki hayatta sağlam bir imaj oluşturmak istiyorsanız estetik diş tedavileri tam size göre!
Diş Kaplama Nasıl Yapılır?

Diş Kaplamaları

Diş kaplamaları çeşitleri arasından en çok tercih edilen zirkonyum ve lamina uygulamalarının nasıl yapıldığı.

Devamını Oku
Mock Up Uygulaması

Mock Up

Mock up nasıl yapılır? Gülüş tasarımı sırasında hazırlanan mock up dişlerin uygulanması ve kalıcı dişler için önemi.

Devamını Oku

Diş Etleriniz Sağlıklı Mı? Hemen Öğrenin!

Estetik Diş Hekimliği Tedavi Sürecinde Sizi Neler Bekliyor?

Estetik diş hekimliği tedavilerinde uzman, güncel ve modern yöntemleri uygulayarak sorununuza ve beklentilerinize uygun çözüm üreten diş hekimleriyle hayalinizdeki gülümsemeye hemen kavuşun, aynalarla barışın!
 • Hızlı Randevu

  Ağız ve diş sağlığınızla ilgili sorunlarınız için online, whatsapp ve telefon yoluyla randevu imkanı.

 • Teşhis

  Alanında deneyimli diş hekimleri ve ileri teknolojik yöntemlerle sorunun hızlı tespiti.

 • Tedavi

  Modern yöntemler ve kişiye özel uygulamalarla pratik ve güvenilir tedavi imkanları.

 • Kontrol

  Tedavinin etkinliğini ve kalıcılığını arttıracak düzenli diş hekimi kontrolleri.

 • Tamamlayıcı Uygulamalar

  Tedavi sonrası estetik diş hekimliği uygulamalarıyla size özel gülüş tasarımları.

 • Online Destek

  Her türlü sorularınız için tedavi öncesi ve sonrası 7/24 online danışmanlık.

 • Hızlı Randevu

  Ağız ve diş sağlığı sorunlarınız için online, whatsapp ve telefon yoluyla randevu imkanı.

 • Teşhis

  Modern yöntemler ve kişiye özel uygulamalarla pratik ve güvenilir tedavi imkanları.

 • Tedavi

  Modern klinikler ve kişiye özel yöntemlerle kalıcı ve %100 güvenilir uygulamalar.

 • Kontrol

  Tedavinin etkinliğini ve kalıcılığını arttıracak düzenli diş hekimi kontrolleri.

 • Tamamlayıcı Uygulamalar

  Tedavi sonrası estetik diş hekimliği uygulamalarıyla size özel gülüş tasarımları.

 • Online Destek

  Her türlü sorularınız için tedavi öncesi ve sonrası 7/24 online danışmanlık.

Estetik Diş Hekimliği Uygulamalarıyla Fark Edilen Gülüşler

Diş beyazlatma, porselen kaplama, estetik dolgu, bonding ve diş kristali gibi modern estetik diş tedavisi uygulamalarıyla dişlerinize iyi bakın! Hem hayalinizdeki gülüşünüzü kazanın hem de kendinizi daha çok sevin!

Randevunuzu Planlayın

Ağız ve diş sağlığınızla ilgili tüm sorunlarınız için randevunuzu asistanlarımızla planlayın.

Doktorunuza Danışın

Diş tedavileri hakkında detaylı bilgi alın ve uygulama fiyatlarını diş hekiminize sorun.

Geleceğe Gülümseyin

Doğru teşhis ve tedavi ile estetik kaygılarınız son bulsun, özgürce gülümseyin.

Biliyor Musunuz?

Kurumsal firmalarda çalışanların %40’ının en büyük korkusu görünüşlerinin beğenilmemesi. Estetik bir gülümseme ile bu korku tarihe karışıyor!

İlham Al, Harekete Geç!

 • Dişlerinin Görünümünden Mutsuz Musun?

  Rengini kaybetmiş dişler, düzensiz görüntü, kötü gülümseme artık sorun değil.

 • Sana Özel Yöntemlerle Sağlığına Kavuş!

  Estetik diş hekimliği uygulamalarıyla hayalindeki sağlıklı dişlere kavuşabilirsin.

 • Özgürce Gülümse!

  Artık gülüşünü saklama ve her an özgürce gülümsemenin keyfini çıkar.

Sıkça Sorulan Sorular

Estetik diş hekimliği fiyatları nelerdir?

Estetik diş hekimliği fiyatları; gülüş tasarımı, full porselen, zirkonyum kaplama, lamina kaplama, estetik dolgu, diş beyazlatma, diş kristali, tam seramik ya da bonding uygulamalarından hangisinin tercih edileceğine, kullanılan ekipmanlara, hastanın yaşına, diğer diş tedavilerine ihtiyaç olup olmadığına, tedavinin süresi ve planına göre belirlenmektedir. Estetik diş hekimliği tedavi ücretleriyle ilgili bilgiyi diş doktorunuzun yapacağı teşhis ve tedavi planlaması sonucunda öğrenebilirsiniz. Daha detaylı bilgilendirme için doktorunuza ulaşabilirsiniz.

Hangi şehirlerde hizmet veriyorsunuz?

Diş Home Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği olarak başta İstanbul olmak üzere; Ankara, İzmir, Eskişehir, Antalya, Konya, Adana, İzmit, Bursa, Diyarbakır, Samsun, Aydın, Manisa, Yalova, Denizli illeri ile birlikte Türkiye’nin 81 ilinden ve İngiltere, Almanya, Fransa, İtalya, Yunanistan, Rusya, Polonya, Bulgaristan, Romanya, Suudi Arabistan, İran, Katar, Mısır, Irak, Tunus, Ürdün gibi ülkelerden gelen hastalarımıza diş sağlığı sorunlarından kurtulmaları ve hayal ettikleri gülümsemeye kavuşmaları için hizmet veriyoruz.

Estetik diş hekimlerinden nasıl randevu alırım?

Estetik diş hekimliği uygulamalarını yapan hekimlerimizden randevu almak için diş hekimleri sayfamıza gelerek diş doktorunun sayfasına ulaşın. Ardından iletişim bilgilerinden telefon, whatsapp, mail gibi seçeneklerden dilediğinizi kullanarak randevu ve fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Estetik diş hekimliği uygulamaları kalıcı mıdır?

Estetik diş hekimliği uygulamaları alanında uzman diş hekimleri tarafından güncel ekipmanlar ve teknolojiler kullanılarak yapılmaktadır. Estetik diş tedavilerinde, diş doktorunuzun belirteceği bakım ve temizlik kriterlerine uymadığınız takdirde tedavi sonrası tüm sonuçlar sizin sorumluluğunuz altındadır.

Online Testler

Diş Hassasiyeti Testi

Kredi Kartıyla Ödeme İmkânı

Tedavi ve hizmetlerde kredi kartıyla ödeme ve taksit avantajları.

Randevu Telafi Avantajı

Kaçırılan randevunun belirlenen gün ve saatte telafisi.

Uzman Kadro

Her biri alanında uzmanlaşmış, profesyonel diş hekimleri.
null
null

Sağlık Turizmi

Yurt içi ve yurt dışı hastalarımız için diş tedavi hizmetleri.

Merkezi Lokasyon

Şehrin merkezinde, kolay ulaşım çözümlerinin kesiştiği klinik konumu.

Estetik Diş Hekimliği Fiyatları

Diş Tedavi Ücretleri

Estetik diş hekimliği fiyatları kişiye özel olarak belirlenmektedir. Gülüş tasarımı, full porselen, zirkonyum ve lamina kaplama, estetik dolgu, diş beyazlatma, diş kristali, tam seramik ya da bonding uygulamalarından hangisinin tercih edileceğine, kişinin yaşına, farklı tedavilerin gerekli olup olmadığına göre ücretlendirme yapılmaktadır.

Diş Hekiminden Fiyat Al