Hakkımızda

Diş Home, ortodonti, estetik diş hekimliği ve diş tedavisi alanlarında uzman hekimleriyle, Türkiye’de ve dünya genelinde ağız ve diş sağlığı sorunu yaşayan hastalara kişisel çözümler sunmak için kurulmuştur.

Amacımız hastalarımızın ağız ve diş sağlığı bilincini geliştirerek, modern tedavi yöntemlerimiz ve kişiye özel metotlarla etik ve güvenilir hizmet sunmaktır. Vizyonumuz, her daim hizmet kalitemizi geliştirerek, yenilikçi ve uluslararası standartlarda bir diş kliniği olmaktır.

Diş Home Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği olarak yüksek hijyen ve konfor şartlarının yanında modern teknolojik tedavi ekipmanlarıyla hastalarımızın güncel yöntemlerle ve güvenilir bir ortamda tedavi görmelerini sağlamaktayız.

HekimlerimizRandevu Al

Diş Doktoru Musun? Sen De Aramıza Katıl!

60+

Şehir

Türkiye’nin 81 ilinden hastalarımıza ağız ve diş sağlığı hizmeti.

20+

Sağlık Turizmi

Dünyanın her yerinden hastalarımıza diş tedavisi hizmeti.

48+

Uzmanlık Alanı

Farklı sorunlara yönelik etkili ağız ve diş sağlığı uygulamaları.

15000+

Mutlu Hasta

Sağlıklı gülümsemelerine kavuşan mutlu hastalar.

Diş Home Diş Sağlığı Kliniği

Ağız ve diş sağlığı alanında uzman, modern tedavi yöntemlerini takip eden ve uygulayan Türkiye’nin başarılı diş hekimleri tek çatı altında!

İstanbul, Ankara, İzmir başta olmak üzere Türkiye’nin 81 ilinde ve tüm dünya ülkelerine uzman diş doktorlarımızla diş tedavi hizmetleri sunuyoruz. Ortodonti uzmanları, pedodontistler, çene cerrahları ve alanında uzman diş hekimleriyle sağlıklı gülüşünüze sizleri kavuşturuyoruz.

Unutmayın, gülümsemeniz bizim için çok değerli. Hayata daha mutlu bakmak için diş hekimlerimiz ve tedavilerimiz ile hemen tanışın.

Diş Hekimleri

48 Branşta Diş Tedavisi

Sağlıklı ağız ve dişler için son teknolojiye uygun olarak planlanan, kişiye özel tedavi yöntemlerimizle hizmetinizdeyiz.

Dijital gülüş tasarımı, 3 boyutlu tomografi, comfort-in gibi gelişmiş uygulamalar sayesinde diş hekimliğinde fark yaratan tedavi hizmetleri, kişiye özel çözümler Türkiye’nin ağız ve diş sağlığı kliniğinde!

Ağız ve diş sağlığı sorunlarınızdan kurtulmak ve hayal ettiğiniz gülüşe ulaşmak için geç kalmayın, size özel tedavilerle tanışın.

Diş Tedavileri
Diş Tedavileri
Diş Hekimi

15000’den Fazla Mutlu Hasta

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’nin 81 ilinden ve dünya genelinde 1500’den fazla hastanın mutlu gülümsemesini sağladık.

Donanımlı kliniğimiz, kalite yönetimi ve yüksek hizmet standartlarıyla birlikte güler yüzlü hasta yaklaşımı sayesinde hastalarımızın yaşam standartlarını bozmadan tedavilerini yenilikçi çözümlerle gerçekleştirdik.

Sorumluluk bilincinde olan uzman diş doktorlarıyla güvenilir tedaviler sunarak hastalarımızı ailemizin bir parçası haline getirdik.

Mutlu Hastalar

Premium Hizmetler

Her zaman güncel ve modern dental yaklaşımlarımız, kişiselleştirilmiş premium hizmetlerimiz ile tamamen size özel ağız ve diş sağlığı çözümlerine ulaşabilirsiniz…

Bizi Daha Yakından Tanıyın!

Türkiye’nin ağız ve diş sağlığı kliniği Diş Home’u daha yakından tanıyın. Fotoğraf ve videolarımıza göz atın, hayatınızı ve gülüşünüzü değiştirmek için en doğru kararı hemen verin!

 

Türk Tabipler Birliği karanına göre öncesi-sonrası hasta fotoğraflarının kullanımı yasak olduğu için web sitemizdeki fotoğraflar temsilidir.

Diş Hekimi misin? Aramıza Katıl!