Ağız Sağlığınızı Ertelemeyin! - Bizimle Bir Ömür Boyu Gülümseyin!

Profesyonel tedavi yöntemlerimiz ve size özel çözümlerimizle yanınızdayız. Sizleri ve ailenizi sağlıklı gülümsetmek için güncel ve teknolojik tedavi uygulamalarını uzman diş doktorlarımız ile birlikte sunuyoruz. Gelin, tanışalım…

Diş Home

Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği

Dental Asistanınıza Sorun

+90 (212) 923 01 03

Nasıl randevu alırım?

Türkiye’nin ağız ve diş sağlığı kliniği www.dishome.com.tr ‘de sorununuza en uygun çözümü bulmak ve tedavi olmak oldukça kolay. Diş hekimlerimize telefon, whatsapp, e-mail ve diğer iletişim kanalları aracılığıyla hızlıca ulaşabilir, sorununuzu anlatabilir, gerekli teşhis ve tanı işlemlerinden sonra diş hekiminizin uygun gördüğü tedaviyle arzu ettiğiniz gülümsemeye hemen kavuşabilirsiniz.

Hangi şehirlerde hizmet veriyorsunuz?

Diş Home Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği olarak başta İstanbul olmak üzere; Ankara, İzmir, Eskişehir, Antalya, Konya, Adana, İzmit, Bursa, Diyarbakır, Samsun, Aydın, Manisa, Yalova, Denizli illeri ile birlikte Türkiye’nin 81 ilinden ve İngiltere, Almanya, Fransa, İtalya, Yunanistan, Rusya, Polonya, Bulgaristan, Romanya, Suudi Arabistan, İran, Katar, Mısır, Irak, Tunus, Ürdün gibi ülkelerden gelen hastalarımıza en iyi çözümü bulmaları ve hayal ettikleri gülümsemelere kavuşmaları için hizmet veriyoruz.

Diş hekimi ücretleri nelerdir?

Ağız ve diş tedavi ücretleri hastaların sorunlarına yönelik olarak uygulanan yöntemlere ve verilen hizmetlere göre farklılık göstermektedir. Hastanın sorunuyla ilgili diş hekiminin yapacağı teşhis ve tanı neticesinde en uygun tedavi seçeneği belirlenecek ve buna göre ücretlendirme yapılacaktır. Sorununuza uygun tedaviler hakkında bilgi almak için diş hekimlerimize ulaşabilir, tedavi ücretleriyle ilgili gerekli bilgileri alabilirsiniz.

Hangi alanlarda diş tedavisi hizmeti veriyorsunuz?

Çocuk, yetişkin, önleyici ve düzeltici ortodonti tedavileri, gülüş tasarımı, lamina, porselen ve zirkonyum kaplamalar, diş beyazlatma, diş kristali, bonding estetik uygulamalar, implant, kanal tedavisi, dolgu, protez, çocuk diş hekimliği ve dental SPA gibi 48 uzmanlık alanında diş tedavi hizmetleri uzman diş hekimleri tarafından verilmektedir.